Кина Авто Метал ципа Gapping И Разголување производители и добавувачи машина | HuiyuHengtong
Добредојдовте на нашата веб-сајтови!

Авто Метал ципа Gapping И Разголување машина

Краток опис:

Бренд: HHD

Потекло на производот: провинцијата Гуангдонг

Време на испорака: Во рок од 15days по downpayment

Снабдување капацитет: 150 комплети / месец


детали за производот

Тагови производ

Авто Метал ципа Gapping И Thriming машина

Машина на сликата:                                                                                                                                                                                                                                                   

метал патент gapping машина .jpg

Машина Карактер:                                        

1.   Оваа машина со стабилен и разумни структура машина, може да се носи тешкиот товар;

2. Поставување од страна на ефикасно упатство, ја подобрува брзината на машината да работи и точност;

3. Специјални структура gapping мувла обезбедува поделба ципа забите и не му штетат на јадрото на патент лента;


Машина Технички податоци:                                                                                  

модел

XY-105m-D

машина за името

Целосно автоматско метал gapping и соголување машина

просечна излез

3700pcs / 60cm / H

моќ

1.75KW

Volt

380V

(L * W * H) m

1.80 * 0.60 * 1.87

Нето маса

310Kg

Производ Tag Авто Метал ципа Gapping И Разголување машина


  • Претходно:
  • Следно:

  • Send your message to us:

    Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас