Кина Авто Најлон ципа Топ Стоп Вметнување машина производители и добавувачи | HuiyuHengtong
Добредојдовте на нашата веб-сајтови!

Авто Најлон ципа Топ Стоп Вметнување машина

Краток опис:

Бренд: HHD

Потекло на производот: провинцијата Гуангдонг

Време на испорака: Во рок од 15 дена по downpayment

Снабдување капацитет: 150 комплети / месец


детали за производот

Тагови производ

 Авто Најлон ципа Топ Стоп Вметнување машина

Машина на сликата:                                                                                                                                                


во близина на крајот на најлон патент врвот станица машина .jpg

                                                                                                            

Машина Технички податоци:                                                                                                        

модел

XY-406N

 

машина за името

Целосно автоматско најлон топ-стоп машина

просечна излез

3500pcs / 18cm / H, 2000pcs / 60cm / H

моќ

0.40KW

Volt

220V

(L * W * H)

1.40 * 0.65 * 1.85 m

Нето маса

120 килограми

 Производ Tag Авто Најлон ципа Топ Стоп Вметнување машина


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас