Добредојдовте на нашите веб-страници!

Најлон фенси патент

Краток опис:

Бренд:HHD

Потекло на производот:Провинцијата Гуангдонг

Време на испорака :Може да се преговара

Капацитет на снабдување:200000 парчиња/ден


 • Бренд:HHD
 • Потекло на производот:Провинцијата Гуангдонг
 • Детали за производот

  Ознаки на производи

  Фенси патент

  Опис на патент:

  Карактеристика на производот Производ Се продаваат сите видови најлонски патент
  Бренд HHD ИЛИ OEM
  Лизгач Автоматско заклучување или незаклучување
  Материјал за заби Најлон
  Боја на забите Фенси заби, црни, бели, зелени, сини, црвени и прилагодени
  Боја на лента Приспособено (Y боја картичка, GCC, CCC, Pantone)
  Материјал на лента Полиестер, фенси лента
  Големина #3,#4,#5,#8,#10,#15,#20,#30, достапни се сите големини
  Тип на патент Затворен патент, отворен крај, двонасочен затворен крај, двонасочен отворен крај
  Должина на патент Прилагодено
  Карактеристика Водоотпорен или неводоотпорен
  Капацитет 200000 парчиња/ден
   Производство Примерок на време 1-3 дена од залиха, 5-7 дена од производство на примероци
  Време на нарачка 7-10 дена, зависи од количината
  MOQ 1000 ЕЕЗ
   Услови за трговија Услови за плаќање T/T, L/C на повидок, PayPal, alibaba trade assurance, Western Union
  Пристаниште Шенжен, Кина
  Испорака DHL, FEDEX, UPS, TNT, воздух или море
  Пакување 100 парчиња/opp торба, 10 кеси / картонска кутија, 1900 картони/ контејнер од 20 стапки или исто како и барањата на клиентите
  Сертификат Oeko-tex 100; SGS; итн.

   

   

   

   

  Ознака на производотСпецијален патент


 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ни ја вашата порака:

  Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја