Кина Полу Atuo Метал ципа Зиг изгубена машина за сечење производители и добавувачи | HuiyuHengtong
Добредојдовте на нашата веб-сајтови!

Полу Atuo Метал ципа Зиг изгубена машина за сечење

Краток опис:

Бренд: HHD

Потекло на производот: провинцијата Гуангдонг

Време на испорака: Во рок од 15 дена по downpayment

Снабдување капацитет: 200 комплети / месец


детали за производот

Тагови производ

Полу Atuo Метал ципа Зиг изгубена машина за сечење

Машина на сликата:                                                                                                                                               

полу авто метални ципа чипка машина за сечење .jpg


Машина Технички податоци:                                                                                        

модел

XY-403

машина за името

Полу автоматски цик цак машина за сечење

просечна излез

1200pcs / 18cm / H

моќ

0.25KW

Радио Глас на Турција

220V

(L * W * H) m

0.35 * 0.25 * 0.55

Нето маса

50kg


Производ Tag Полу Atuo Метал ципа Зиг изгубена машина за сечење


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас