Кина Полу Авто Метал ципа U честички тип Слободна Стоп Стоп машина производители и добавувачи | HuiyuHengtong
Добредојдовте на нашата веб-сајтови!

Полу Авто Метал ципа U честички тип Слободна Стоп Стоп машина

Краток опис:

Бренд: HHD

Потекло на производот: провинцијата Гуангдонг

Време на испорака: Во рок од 15 дена по downpayment

Снабдување капацитет: 150 комплети / месец


детали за производот

Тагови производ

Полу Авто Метал U Тип Слободна Топ Стоп Поправање машина

Машина на сликата:                                                                                                                                                 

Полу автоматски честички u тип топ станица machine.jpg

Машина Карактер:     

1. Исклучителна механички дизајн, кој им овозможува на врвот и на дното и истовремено притискање

2. одредување дизајн двонасочна обезбеди производ совршен;

3. Оваа машина е повеќе погодна за правење Жан патент


Машина Технички податоци:                                                                                             

модел

XY-411

машина за името

Полу автоматски честички метал двонасочна притискање машина (U / Y тип)

просечна излез

1000pcs / 60cm / H

моќ

0.40KW

Volt

220V

(L * W * H) m

0.74 * 0.45 * 0.90

Нето маса

110kg Производ Tag Авто Метал ципа U Тип Топ Стоп Поправање машина


  • Претходно:
  • Следно:

  • Send your message to us:

    Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас