China Auto Metal zinxhir gapping Dhe Striping prodhuesit makinë dhe furnizuesit | HuiyuHengtong
Mirë se vini në faqet e internetit tonë!

Auto Metal zinxhir gapping And Striping Machine

Përshkrim i shkurtër:

Markë: HHD

Origjina e produktit: Province Guangdong

Kohë për dorëzim: brenda 15days pas downpayment

Kapaciteti Furnizimi: 150 grupe / muaj


Detail Product

Produkt Tags

Auto Metal zinxhir gapping And Thriming Machine

Picture Machine:                                                                                                                                                                                                                                                   

zinxhir metalik makinë gapping .jpg

Machine Character:                                        

1.   Kjo makinë me strukturë të qëndrueshme dhe të arsyeshme makinë, mund të mbajnë peshë të rëndë;

2. Positioning nga Looper efikas, përmirëson shpejtësinë e makinës drejtimin dhe saktësinë;

3. Struktura e Veçantë gapping myk siguron dhëmbët zinxhir ndarje dhe nuk e dëmtojnë thelbin kasetë zinxhir;


Machine Të dhënat teknike:                                                                                  

model

XY-105m-D

Emri Machine

gapping plotësisht automatike metalike & nxjerrje machine

prodhimi mesatar

3700pcs / 60cm / H

pushtet

1.75KW

volt

380V

(L * W * H) m

1,80 * 0,60 * 1,87

Pesha neto

310Kg

Produkt Tag Auto Metal zinxhir gapping And Striping Machine


  • Previous:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne