prodhuesit China Auto Nylon zinxhir Top Stop futur Machine dhe furnizuesit | HuiyuHengtong
Mirë se vini në faqet e internetit tonë!

Auto Nylon zinxhir Top Stop futur Machine

Përshkrim i shkurtër:

Markë: HHD

Origjina e produktit: Province Guangdong

Kohë për dorëzim: Brenda 15 ditëve pas downpayment

Kapaciteti Furnizimi: 150 grupe / muaj


Detail Product

Produkt Tags

 Auto Nylon zinxhir Top Stop futur Machine

Picture Machine:                                                                                                                                                


close-end zinxhir najloni ndaluar top makinë .jpg

                                                                                                            

Machine Të dhënat teknike:                                                                                                        

model

XY-406N

 

Emri Machine

Plotësisht automatike najloni të lartë-stop machine

prodhimi mesatar

3500pcs / 18cm / H, 2000pcs / 60cm / H

pushtet

0.40KW

volt

220V

(L * W * H)

1.40 * 0.65 * 1.85 m

Pesha neto

120 kg

 Produkt Tag Auto Nylon zinxhir Top Stop futur Machine


  • Previous:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne