Mirë se vini në faqet tona të internetit!

Na kontaktoni

Kompania Shenzhen Huiyu Hengtong Zhvillimi Co, Ltd
Adresë  
Telefoni +86-13510363428
Email huiyumc001@hotmail.com

Ailion

Pozicioni Menaxher i përgjithshëm
Celular +86-13510363428
Telefoni +86-7552899-3305
Faks +86-7552899-3305
Email Ailion 888@hotmail.com
Skype Ailion 888
Whatsapp/Wechat 8613510363428

Elisa

Pozicioni Menaxher i jashtëm
Celular +8618126419903
Telefoni 0755 28993305
Faks 0755 28993305
Email Huiyumc002@hotmail.com
Skype Huiyumc002@hotmail.com
QQ 2099285546
Whatsapp/Wechat 008618126419903

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni