China Semi atuo Metal zinxhir Zig Zag prodhuesit Prerje Machine dhe furnizuesit | HuiyuHengtong
Mirë se vini në faqet e internetit tonë!

Semi atuo Metal zinxhir Zig Zag Prerje Machine

Përshkrim i shkurtër:

Markë: HHD

Origjina e produktit: Province Guangdong

Kohë për dorëzim: Brenda 15 ditëve pas downpayment

Kapaciteti Furnizimi: 200 grupe / muaj


Detail Product

Produkt Tags

Semi atuo Metal zinxhir Zig Zag Prerje Machine

Picture Machine:                                                                                                                                               

gjysmë metalike auto zinxhir dantella prerja makine .jpg


Machine Të dhënat teknike:                                                                                        

model

XY-403

Emri Machine

Gjysmë automatike zig zag prerja

prodhimi mesatar

1200pcs / 18cm / H

pushtet

0.25KW

vot

220V

(L * W * H) m

0,35 * 0,25 * 0,55

Pesha neto

50 kg


Produkt Tag Semi atuo Metal zinxhir Zig Zag Prerje Machine


  • Previous:
  • Next:

  • Send your message to us:

    Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne