prodhuesit China Semi Auto Metal zinxhir U Lloji Particle Single Stop Stop Machine dhe furnizuesit | HuiyuHengtong
Mirë se vini në faqet e internetit tonë!

Semi Auto Metal zinxhir U Lloji Particle Single Stop Stop Machine

Përshkrim i shkurtër:

Markë: HHD

Origjina e produktit: Province Guangdong

Kohë për dorëzim: Brenda 15 ditëve pas downpayment

Kapaciteti Furnizimi: 150 grupe / muaj


Detail Product

Produkt Tags

Semi Auto Metal U Lloji Single Top Stop Fixing Machine

Picture Machine:                                                                                                                                                 

Semi grimcë auto u tipit të lartë të ndaluar machine.jpg

Machine Character:     

1. dizajn Elegant mekanik që mundëson të lartë dhe dhe në fund të njëkohshme shtypur

2. Fiksimi Dizajni dyanshëm të siguruar produkt perfekt;

3. Kjo makinë është më i përshtatshëm për të bërë Jean zinxhir


Machine Të dhënat teknike:                                                                                             

model

XY-411 milion

Emri Machine

particles gjysmë automatike metali me dy drejtime shtypur makine (U / Y lloji)

prodhimi mesatar

1000pcs / 60cm / H

pushtet

0.40KW

volt

220V

(L * W * H) m

0,74 * 0,45 * 0,90

Pesha neto

110kg Produkt Tag Auto Metal zinxhir U Lloji Top Stop Fixing Machine


  • Previous:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne