Mirë se vini në faqet tona të internetit!

Makinë pastruese me shirit Velcro

Përshkrim i shkurtër:

Marka:HHD

Origjina e produktit:Provinca Guangdong

Koha e dërgimit :Brenda 15 ditëve pas parapagesës

Kapaciteti i furnizimit:100 komplete / muaj


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Makinë pastruese me shirit Velcro

Fotografitë e makinës:

Velcro-kasetë-brushing-makine处理后.jpg


Të dhënat teknike të Machne:

Model

HY-VT5020

HY-VT1406

HY-VT6224

Sasia e shiritit (copë)

2

6

6

Prodhimi mesatar (m/min)

15-20

30-45

60-180

Fuqia (kw)

7.5

7.5

23.2

Volt (V)

380

380

380

L*P*H(m)

4*1.5*2

5*4*3

4.32*4.11*3.9

Pesha (kg)

2500

2600

4200


Aplikacion:

Kjo makinë, e përdorur ekskluzivisht për shirita ngjitës, është e pajisur me dy grupe shufrash të dremitjes të mbështjellë me sipërfaqe të trajtuar posaçërisht me grep të shiritit ngjitës për të zëvendësuar veshjet e zakonshme me kartona metalike.Sistemi përmban dremitjen e tij të butë dhe pesëfishin e prodhimit sesa ato me veshje me karton metalik.Ofron rendimentet më të larta me funksionimin më të lehtë që është parë ndonjëherë.


Karakteristikat:

1. Veshjet me kartona metalike zëvendësohen nga ana e grepit të shiritave ngjitës (Hook).

2. Shpejtësia e gjumit është pesë herë më e madhe se rrobat e kartonit metalik.

3. Shiritat ngjitës (Loop) nuk do të dëmtohen.


Etiketa e produktitMakinë pastruese me shirit Velcro


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Na dërgoni mesazhin tuaj:

    Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni